photo 21.jpg

Erwin Quina

Centrale diensten

 

0495 82 44 22 

erwin.quina@vsoa.eu

IMG_0274.JPG

Johan Dewit

Zone Brussel

 

 

 

 

0495 884 421

johan.dewit@vsoa.eu

photo 10.jpg

Ivo Tambeur

Antwerpen (zones Lier, Geel, Mechelen en Turnhout)

0475 200 279

ivo.tambeur@vsoa.eu

photo 15.jpg

Iris Vancutsem

Vlaams Brabant (MC Ternat) - Zones Aalst en Geraardsbergen

 

0476 92 03 39

iris.vancutsem@vsoa.eu

photo 16.jpg

Luc Tegethoff

Oost Vlaanderen (NSC Gent X)

 

 

 

0478 026 261

luc.tegethoff@vsoa.eu

photo 8.jpg

Pieter Schelkens

Oost Vlaanderen

(zones Sint-Niklaas, Wetteren) Zones Gent-Noord en Gent-Centrum 

 

0470 202 726

pieter.schelkens@vsoa.eu

photo.jpg

Pascale Martin

Retail Brussel 

 

0473 384 029

pascale.martin@slfp.eu

photo 20.jpg

Dimitri Pletinckx

NSC Brussel X + BPI/Brussels Airport

VAS Factory + Zone Brussel

 

 

 

0498 76 72 27

dimitri.pletinckx@slfp.eu

IMG_0225.JPG

Rudy Mellaerts

Vlaams Brabant

(Zones Vilvoorde, Zaventem, Leuven)

 

0489 82 04 40

rudy.mellaerts@vsoa.eu

photo 12.jpg

Johan Janssen

Limburg en MC Tienen

0479 483 411

johan.janssen@vsoa.eu

photo 17.jpg

Saskia Verleye

West Vlaanderen (zones Roeselare, Kortrijk, Ieper) Oost Vlaanderen (zone Oudenaarde) 

 

0477 06 38 20

saskia.verleye@vsoa.eu

photo 7.jpg

Dirk Declercq

NSC Brussel X + BPI/Brussels Airport - VAS Factory

 

 

0473 477 428

dirk.declercq@vsoa.eu

photo 13.jpg

Sandra De Backer

Antwerpen (zones Antwerpen Noord, Oost, Zuid, Centrum en

IMC Antwerpen X)

 

0496 934 355

sandra.debacker@vsoa.eu

photo 18.jpg

Nelly Mommaerts

Vlaams Brabant Zones Vilvoorde, Zaventem, Leuven en Retail Aarschot 

 

0499 80 05 23

nelly.mommaerts@vsoa.eu

photo 11.jpg

Johny Mundus

photo 9.jpg

Kathleen De Schutter

West Vlaanderen

(zones Brugge, Oostende, Veurne)

 

0474 75 52 48

kathleen.deschutter@vsoa.eu