top of page
IMG_0709.JPG

Erwin Quina

Centrale diensten

 

 

0495 82 44 22 

erwin.quina@vsoa-post.be

IMG_0710.JPG

Dimitri Pletinckx

Gunther Torck.png.jpg

Gunther Torck

Retail Brussel

Retail 

 

0472 10 01 91

gunther.torck@slfp-poste.be

IMG_0706.JPG

Johan Dewit

IMG_0721.JPG

Dirk De Clercq

Brussel

NSC Brussel X  - BPI/Brussels Airport

VAS Factory

0473 47 74 28

dirk.declercq@vsoa-post.be

Mohammed Ettalbi 2.jpg

Mohammed Ettalbi

Brussel

NSC Brussel X  - BPI/Brussels Airport

VAS Factory

0488 48 63 28

mohammed.ettalbi@slfp-poste.be

Erwin Quina
GuntherTorck 2
Dirk declerq
Dimitri
Johan
Dimitri pletinckx
johan dewit
Danny V
Mohammed Ettalbi 1
Antwerpen
IMG_0715.JPG

Sandra De Backer

Antwerpen

Antwerpen Noord, Oost, Zuid, Centrum en Mechelen - Turnhout (enkel Retail)

0496 93 43 55

sandra.debacker@vsoa-post.be

IMG_0718.JPG

Ivo Tambeur

Antwerpen

Lier, Geel, Turnhout (enkel Mail) en ISC Antwerpen X

0475 20 02 79

ivo.tambeur@vsoa-post.be

Sandra De Backer
Ivo Tambeur
IMG_0716.JPG

Johan Janssen

Limburg en MC Aarschot

0479 48 34 11

johan.janssen@vsoa-post.be

IMG_0717.JPG

Johny Mundus

Johan janssen
Johny Mundus
Vlaams Brabant
IMG_0708.JPG

Rudy Mellaerts

Vlaams Brabant

Vilvoorde, Zaventem, Leuven

 

 

0489 82 04 40

rudy.mellaerts@vsoa-post.be

IMG_0711.JPG

Nelly Mommaerts

Vlaams Brabant

Vilvoorde, Zaventem, Leuven en Retail Aarschot 

 

0499 80 05 23

nelly.mommaerts@vsoa-post.be

IMG_0706.JPG

Johan Dewit

Vlaams Brabant

Ternat

 

 

0495 88 44 21

johan.dewit@vsoa-post.be

NELLY MOMMAERTS
RUDY MELLAERTS
JOHAN DEWIT VL-BR
Oost Vlaanderen
IMG_0712.JPG

Saskia Verleye

Oost Vlaanderen

Oudenaarde

0477 06 38 20

saskia.verleye@vsoa-post.be

IMG_3604.JPG

Shelly Demilde

Oost Vlaanderen

Wetteren, Gent-Noord, Sint-Niklaas en Aalst


0498 29 64 80

shelly.demilde@vsoa-post.be

IMG_3605.JPG

Nicola Van Dale

Oost Vlaanderen

NSC Gent X, Gent en Geraardsbergen

 


0470 97 96 67

nicola.vandale@vsoa-post.be

Saskia Verleye
shelly
nicola
West Vlaanderen
IMG_0712.JPG

Saskia Verleye

West Vlaanderen

Roeselare, Kortrijk, Ieper

0477 06 38 20

saskia.verleye@vsoa-post.be

IMG_0719.JPG

Kathleen De Schutter

West Vlaanderen

Brugge, Oostende, Veurne

 

0474 75 52 48

kathleen.deschutter@vsoa-post.be

Kathleen
Saskia Verleye 2
Gunther Torck.png.jpg

Gunther Torck

Brussel & Regio Zuid

 

0472 10 01 91

gunther.torck@slfp-poste.be

IMG_0703.JPG

Thomas Themans

Mons, Tournai, Ath, Mouscron en het CTI van Charleroi.

 

 

0498 56 23 98

thomas.themans@slfp-poste.be

françois czorniak.jpg

François Czorniak

IMG_0706.JPG

Johan Dewit

IMG_0721.JPG

Dirk De Clercq

Brussel

NSC Brussel X  - BPI/Brussels Airport

VAS Factory

 

 

0473 47 74 28

dirk.declercq@vsoa-post.be

IMG_0705.JPG

Benoit Desmet

Hainaut - Brabant Wallon

CTI Fleurus, Bureau régional FM

 

0495 82 46 29

benoit.desmet@slfp-poste.be

Luciano Bevilacqua.jpg

Luciano Bevilacqua

Tournai, Ath, Mouscron.

 

 

0483 16 71 28

luciano.bevilacqua@slfp-poste.be

IMG_0701.JPG

Laurent Nulluy

Liége - Liège X

 

0498 56 13 56

laurent.nulluy@slfp-poste.be

IMG_0710.JPG

Dimitri Pletinckx

Mohammed Ettalbi 2.jpg

Mohammed Ettalbi

Brussel

NSC Brussel X  - BPI/Brussels Airport

VAS Factory

 

 

0488 48 63 28

mohammed.ettalbi@slfp-poste.be

photo.jpg

Didier Obchitte

Namur
Andenne - Brabant Wallon: Wavre, Nivelles, Braine-L’Alleud, Jodoigne


0495 60 74 52

didier.obchitte@slfp-poste.be

IMG_0702.JPG

Francis Dessart

IMG_0700.JPG

Vincent Delcroix

Luxembourg et Namur - Dinant

 

 

0495 68 14 92

vincent.delcroix@slfp-poste.be

IMG_0709.JPG

Erwin Quina

Bruxelles

Services centraux

 

 

0495 82 44 22

erwin.quina@vsoa-post.be

Benoit
Didier
Thomas
francis
Laurent
Vincent
Dimi
Erw
Dirkc
johan
Gunther Torck
Mohammed Ettalbi2
Luciano
François

Duitstalige gemeenschap

DE Gemeenschap
NULLUY DE
IMG_0701.JPG

Laurent Nulluy

bottom of page